Hızlı, kolay ve eğlenceli, hepsi bir arada içerik oluşturma uygulaması Adobe Express ile oyununuzu geliştirin

Bugün, her beceri düzeyinden yaratıcının kendilerini daha verimli ve kısıtlama olmadan ifade etmelerini sağlayacak bir platforma ihtiyacı var. Yaratıcılığın yeni üretkenlik haline geldiği bir dünyada yaşıyoruz: içeriğin küresel ekonomiyi beslediği, içerik tüketiminin patladığı ve yaratıcılığa ve tasarıma daha önce hiç olmadığı kadar değer verildiği bir dünyada. Kalabalık bir sosyal medya alanında gerçek zamanlı olarak oluşturulan ve yayınlanan içeriklerle öne çıkmak bir zorunluluk haline geldi. Tüm bunlar, içerik oluşturucuların zamanına eşi benzeri görülmemiş talepler getirirken, yeni şeyler denemek ve öğrenmek için bant genişliklerini azaltıyor.

İşte bu nedenle Adobe Express’in en son sürümü bizi çok heyecanlandırıyor. Bu sürüm, bir fikri olan herkesin hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde çarpıcı videolar, tasarımlar ve belgeler oluşturabilmesinde gerçekten devrim yaratıyor.

Adobe Express’in en son sürümüyle Adobe’nin önde gelen fotoğraf, tasarım, video, belge ve yapay zeka araçlarının gücünü ve hassasiyetini yeni bir hepsi bir arada düzenleyicide bir araya getirerek göze çarpan sosyal medya gönderileri, video içerikleri ve görüntüler tasarlamayı ve paylaşmayı, görsel olarak çarpıcı belgeler oluşturmak için PDF’leri geliştirmeyi, karakterleri sesle canlandırmayı ve daha fazlasını hızlı, kolay ve eğlenceli hale getiriyoruz. Artık herkes Adobe ürünlerinden beklediğiniz en yüksek kalitede içeriği üretebilir.

Adobe Firefly Generative AI Adobe Express’e geliyor

Bugün Adobe Firefly’ın sihrini doğrudan Adobe Express’e taşıyarak kullanıcıların Express’e doğal, konuşma dilinde kendi sözcükleriyle komut vererek Metinden Görüntüye ve Metin Efektleri aracılığıyla çarpıcı görüntüler oluşturmasına olanak tanıyoruz. İçerik oluşturucular, Üretken Yapay Zeka’nın gücünden yararlanarak doğum günü davetiyesi için pasta yiyen bir tek boynuzlu at görüntüsü oluşturabilir, yerel çiftçi pazarında reklam yapmak için metni çiçeklerle doldurabilir ve hatta kelimeleri balonlara dönüştürebilir.

Adobe Firefly Generative AI, göze çarpan içerikler oluşturmayı daha da kolaylaştırarak kullanıcıların daha sorunsuz ve sezgisel bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor ve başlamak için ilham alabileceğiniz güzel, yüksek kaliteli tasarım ve video şablonları, fotoğraflar, müzikler ve varlıklardan oluşan en geniş koleksiyona daha fazla yapay zeka gücü getiriyor. Bu, yaratıcı olasılıkları katlanarak geliştiriyor ve yaratıcı ile bilgisayar arasındaki konuşmayı temelden daha doğal, sezgisel ve güçlü bir şeye dönüştürüyor.

Üretken Yapay Zekayı doğrudan yaratıcı iş akışlarına dahil etmek, yaratıcı vizyon ile boş sayfa arasındaki engelleri kaldırarak tüm beceri seviyelerindeki yaratıcıların tasarım yeteneklerine daha fazla güvenmelerine yardımcı olur. Çalışma ve keşif hızını artırarak, hem içerik talebinin hem de zaman taleplerinin patladığı bir dönemde yaratıcıların hayatlarına saatler kazandırıyor.

Sürükle ve bırak yöntemiyle video oluşturmanın yanı sıra yepyeni video şablonları, Adobe Stock videoları ve müzik parmaklarınızın ucunda

Express’in en son sürümü ile içerik oluşturucular artık TikTok videolarından makaralara kadar göze çarpan video içeriklerini tek bir yerden sorunsuz bir şekilde oluşturabilir. Basit sürükle ve bırak özellikleriyle Express, öne çıkan sosyal videolar için video klipleri, çizimleri ve müzikleri hızlı bir şekilde birleştirmenize olanak tanır. En iyi yanı ise hiçbir deneyime gerek olmaması! Ayrıca, video ve tasarım şablonları ile telifsiz Adobe Stock görüntüleri, video ve ses varlıkları, yaklaşık 22.000 yazı tipi ve daha fazla simge, arka plan ve şekil dahil olmak üzere yaklaşık 200 milyon varlığa sahip benzersiz içerik koleksiyonumuza yeni video ve çok sayfalı şablonlar ekliyoruz.

İşbirliği içinde yaratın ve dünyayla paylaşın

Adobe Express’in en son sürümü Adobe Creative Cloud, Experience Cloud ve Document Cloud uygulamalarımız için mükemmel bir web tamamlayıcısıdır. Artık Creative Cloud üyeleri, Creative Cloud Libraries ile Photoshop ve Illustrator ile oluşturulan varlıkları sorunsuz bir şekilde içe aktarabilir, düzenleyebilir ve senkronize ederek gerçek zamanlı işbirliği yapabilir ve ekiplerin markaya bağlı kalmasını sağlayabilir. İşletmeler ise Creative Cloud uygulamaları ve Adobe Experience Manager ile sorunsuz entegrasyondan yararlanarak kurumların geniş ölçekte içerik oluşturmasına, işbirliği yapmasına ve içerik hızını artırmasına olanak tanıyor. Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri de göze çarpan içerikleri tek bir yerden kolayca planlayabilir, programlayabilir, önizleyebilir ve yayınlayabilir. Öğrenciler paylaşılan projeler, okul posterleri, web sayfaları, animasyonlu videolar ve daha fazlasını oluşturmak için gerçek zamanlı olarak daha fazla işbirliği içinde çalışabilirken eğitimciler de benzersiz görsel öğeler, animasyon ve efektleri kolayca ekleyerek göze çarpan sunumlar, infografikler, kitap raporları ve daha fazlasını oluşturmaya hızla başlayabilir.Adobe Express’in en son sürümü Adobe Creative Cloud, Experience Cloud ve Document Cloud uygulamalarımız için mükemmel bir web tamamlayıcısıdır. Artık Creative Cloud üyeleri, Creative Cloud Libraries ile Photoshop ve Illustrator ile oluşturulan varlıkları sorunsuz bir şekilde içe aktarabilir, düzenleyebilir ve senkronize ederek gerçek zamanlı işbirliği yapabilir ve ekiplerin markaya bağlı kalmasını sağlayabilir. İşletmeler ise Creative Cloud uygulamaları ve Adobe Experience Manager ile sorunsuz entegrasyondan yararlanarak kurumların geniş ölçekte içerik oluşturmasına, işbirliği yapmasına ve içerik hızını artırmasına olanak tanıyor. Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri de göze çarpan içerikleri tek bir yerden kolayca planlayabilir, programlayabilir, önizleyebilir ve yayınlayabilir. Öğrenciler paylaşılan projeler, okul posterleri, web sayfaları, animasyonlu videolar ve daha fazlasını oluşturmak için gerçek zamanlı olarak daha fazla işbirliği içinde çalışabilirken eğitimciler de benzersiz görsel öğeler, animasyon ve efektleri kolayca ekleyerek göze çarpan sunumlar, infografikler, kitap raporları ve daha fazlasını oluşturmaya hızla başlayabilir.

İşte Adobe Express’teki yeniliklerden bazıları:

Yeni hepsi bir arada düzenleyici, kullanıcılara Instagram, TikTok ve tüm favori kanal ve platformlar için yüksek etkili tasarım öğeleri, ilgi çekici videolar ve görüntüler, çarpıcı belgeler ve PDF’ler, animasyonlar ve göze çarpan içerikler hazırlama olanağı sunuyor. Yeni editör kullanıcılara metin, grafik, resim, video, animasyon ve ses ile içerik tasarlama imkanı veriyor.

Yeni videolar, çoklu sayfa şablonları ve tasarım öğeleri; video ve tasarım şablonları, telifsiz Adobe Stock görüntüleri, video ve ses varlıkları, yaklaşık 22.000 yazı tipi, daha fazla simge, arka plan ve şekil dahil olmak üzere yaklaşık 200 milyon varlıkla en büyük güzel, yüksek kaliteli içerik koleksiyonuna daha da fazla ilham getiriyor.

Yeni hepsi bir arada düzenleyicideki PDF desteği, görsel olarak çarpıcı PDF’ler oluşturmak için belgeleri içe aktarmayı, düzenlemeyi ve geliştirmeyi daha da kolaylaştırıyor.

Resimlerdeki arka planı kaldırmak, sadece ses kullanarak bir karakteri canlandırmak, GIF’e dönüştürmek ve PDF’leri düzenlemek gibi hızlı eylemler, göze çarpan içerikleri hızlı ve basit bir şekilde oluşturmayı daha da kolaylaştırır.

Gerçek zamanlı birlikte oluşturma ve sorunsuz inceleme ve yorumlama özellikleri, oluşturma sürecine işbirliği ve hız katar. Photoshop ve Illustrator’daki yaratıcı varlıklara doğrudan Express içinden kolayca erişin, bunları düzenleyin ve üzerinde çalışın veya uygulamalar arasında her zaman senkronize kalan bağlantılı dosyalar ekleyin.

Ve bu sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda, içerik oluşturucuların tasarımla ilgili tahminleri ortadan kaldırmasına yardımcı olacak yapay zeka destekli akıllara durgunluk veren daha da fazla özelliğin yanı sıra herkesin harika ve çarpıcı içerikler oluşturmasına ve paylaşmasına yardımcı olacak tonlarca yeni içerik, şablon ve özellik sunacağız.

Adobe Express topluluğumuza, bu gelişim yolculuğuna sizinle birlikte devam etmek için sabırsızlanıyoruz.